• ראשי
  • פיתוח מוצרים לתחום הצבאי והבטחוני

פיתוח מוצרים לתחום הצבאי והבטחוני

חברת ספאוס-טק בע"מ מספקת שרותי תכנון, פיתוח והנדסה לתחום הצבאי והבטחוני, כמו כן פיתוח מוצרים ופתרונות לתעשייה הבטחונית.

ספאוס-טק בע"מ מספקת כבר מספר שנים שרותי תכן ופיתוח למגוון רחב של תחומים כגון: אמצעי בדיקה ואבטחת איכות בקווי הייצור, מתקני הרכבה והדבקה מדויקים, פיתוח וייצור של מכלולים הנדסיים מורכבים (הכוללים פתרונות מעבר חום ייחודיים, דיוק רב ועוד), אמצעי ראית לילה תרמים משולבים אופטיקה, מתאמים לנשקים ועכו'.

חברת ספאוס-טק בע"מ הינה ספק מאושר של משרד הבטחון (מנה"ר A), ספק מאושר ומוסמך של רפאל ועוד ממגוון מיטב החברות הבטחוניות בארץ. 

הניסיון והידע הייחודי של חברת ספאוס-טק בע"מ, המשלב יכולות הנדסיות גבוהות ביותר לצד ניסיון רב בתחום, מאפשר לנו לספק פתרונות איכותיים בזמן קצר ובאיכות גבוהה.

אנו משלבים אנליזות וניסויים בכל שלבי תכן המוצרים/פתרונות שלנו וכך אנו מקצרים במידה ניכרת את משכי הפיתוח, תוך שמירה על רמת ודאות גבוהה ביעילות התכן ובתוצריו.

הפרויקטים שאנו מספקים בתחום זה מתאפיינים בשילוב רב של טכנולוגיות מדיסציפלינות שונות מתחומי ההנדסה לכדי מוצרים שמסייעים לרות ללקוחותינו.

אנו מקפידים מאוד על עמידה בדרישות התכן, תוך עקיבה ברורה ומלאה לכלל ההגדרות של המוצר. יכולתנו לסייע ללקוח באפיון המוצר, תוך כדי כתיבת מפרטי הפתרון, דרך מעקב ברור על כלל העמידה בדרישות התכן, תוך כדי ביצוע בדיקות אימות התכן, מסייעות ללקוחותינו להיות צעד אחד קדימה ביחס למתחרים שלהם ולהיות תחרותיים בסביבה דינאמית ומאתגרת.