• ראשי
  • פיתוח מוצרים ואספקת אבי טיפוס

פיתוח מוצרים ואספקת אבי טיפוס

פיתוח מוצרים, פיתוח פטנטים והנדסת מוצר

חברת ספאוס-טק בע"מ מספקת מענה מלא לכלל צרכי הפיתוח של לקוחותיה, אנו מספקים פתרונות קצה לקצה (Full Turn Key – FTK) אמתיים. תהליכי הפיתוח היעילים שלנו מתאפיינים ברמה הנדסית גבוהה, מתן פתרונות יצירתיים ומאתגרים.

לקראת סיום תהליך הפיתוח אנו (ע"פ רצון הלקוח) יכולים לממש את ייצור אבי הטיפוס הראשונים (לאחר מכן אף להעבירו מפיתוח לייצור ואף ללוות את תהליך ייצור הסדרות הראשונות).

אבי הטיפוס שאנו מספקים ללקוחותינו מאפשרים להם להתנסות באופן מידי ובלתי אמצעי במוצר שפותח עבורם, כך נחסך ללקוח זמן רב ומתאפשר ליווי הנדסי צמוד של צוות הפיתוח בתהליך הייצור הראשוני.

אבי הטיפוס מיוצרים עבור לקוחותינו ע"י מיטב היצרנים מהארץ ומהעולם עמם יש לחברת ספאוס-טק בע"מ קשרי עבודה טובים וחזקים. אנו ממשים את המוצר בטכנולוגיות ייצור מהירות המייצגות קרוב ככל שניתן את המוצר הסופי. כך אבי הטיפוס יכולים לשמש במקרים רבים לתהליך אימות הצרכן ואף לתיקופו.

חברת ספאוס-טק בע"מ יכולה לקחת על עצמה את כלל תהליך הייצור וההרכבה של אבי הטיפוס. אנו מלווים את הייצור של הרכיבים לכל אורך הדרך (משלב בקשות להצעות מחיר וכלה בבדיקות קבלה לכל חלק). כך מתאפשרת בדיקה של תיק הייצור שתוכנן ע"י צוות הפיתוח עצמו שאפיין את המוצר ומכיר לפרטיו כל חלק וחלק בו. כמות אבי הטיפוס בד"כ היא קטנה בעקבות עלויות הייצור הגבוהות יחסית בייצור סדרות קטנות מאוד של חלקים, יחד עם זאת חשוב לציין שיש ביכולתנו לאפיין תהליכי ייצור מהירים וזולים יחסית ע"י שימוש בספקים האיכותיים שלנו הממוקמים במזרח הרחוק. כך יש ביכולתנו לייצר מהר, באיכות גבוהה ובעלות נמוכה יחסית.